Raport z Polski Wydarzenia

FPS Cegielski zwycięzcą X Mistrzostw Polski w Piłkę Nożną Branży Kolejowej [ZDJĘCIA]

Drużyna FPS Cegielski zwyciężyła X Mistrzostwa Polski w Piłkę Nożną Branży Kolejowej o Puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Rywalizacja odbyła się w piątek 18 czerwca na stadionie “Zawisza” w Bydgoszczy.

X Mistrzostwa Polski w Piłkę Nożną Branży Kolejowej o Puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

W tegorocznych Mistrzostwach udział wzięło osiem drużyn z całej Polski:

Po zaciętej rywalizacji, niekwestionowanym zwycięzcą została drużyna reprezentująca FPS H. Cegielski – Fabrykę Pojazdów Szynowych, która pokonała zespół PKP Intercity S.A. 6:3. Na trzecim miejscu znalazł się team z Kolei Wielkopolskich, który wygrał z PKP LHS 5:2.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Mistrzostw! Pełna relacja znajdzie się w najbliższym wydaniu Raportu Kolejowego.

Przyznane zostały także statuetki dla najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca turnieju.