Aktualności Wydarzenia

DYSTEN laureatem konkursu UK TRANSPORT AWARDS 2021

Brytyjski magazyn SME News ogłosił zwycięzców w konkursie UK Transport Awards 2021. Zabrzański Dysten został Najlepszym Europejskim wykonawcą znaków zmiennej treści VMS oraz wyświetlaczy parkingowych.

Zdaniem brytyjskich ekspertów sektor transportu jest fundamentem gospodarki. Wpływa na prawie wszystkie dziedziny biznesu i nasze życie codzienne. Niezależnie od tego, że próbujemy przenieść wiele zasobów do Internetu, produkty i surowce nadal muszą docierać do fabryk i sklepów. Wciąż nie wszystko można zrobić online, a pandemia powiększa liczbę osób, które dojeżdżają własnym autem, rezygnując z transportu publicznego w obawie przed COVID-19.

Wyświetlacze VMS (znaki zmiennej treści ZZT) i systemowe wyświetlacze parkingowe LED mają istotne znaczenie w zmniejszaniu natężenia ruchu kołowego w inteligentnych miastach, a w konsekwencji redukcji dwutlenku węgla i związków azotu emitowanych do atmosfery.

Nagrody są przyznawane za wyróżnianie się na tle konkurencji, pomysłowość rozwiązań i wdrożenia. Aby wyłonić zwycięzców, SME-News ocenia wyniki w minionym roku, adaptację przedsiębiorstwa w czasie pandemii wirusa COVID-19, a także satysfakcję klientów. W przypadku firmy Dysten szczególne znaczenie ma wytwarzanie urządzeń na podstawie preferencji klientów.

Dodaj komentarz