Publikacje Firm Wydarzenia

El-Cab laureatem Diamentów Forbesa 2022!

Firma El-Cab znalazła się wśród laureatów prestiżowego rankingu magazynu Forbes – Diamenty Forbesa 2022. Magazyn Forbes oraz agencja Dun&Bradstreet Poland zrealizowali ranking już po raz 14.

Siedziba firmy El-Cab (fot nadesłane)
Siedziba firmy El-Cab (fot nadesłane)

Raz w roku analitycy Dun & Bradstreet badają, a także oceniają polskie firmy. Tym, które rozwijają się najszybciej, przyznają status Diamentów Forbesa.

Przygotowując ranking, analitycy biorą pod uwagę takie kryteria jak:

  • pozytywny wskaźnik wiarygodności
  • współczynnik ryzyka współpracy wyższy niż 4
  • zdrowy cashflow
  • uregulowane zobowiązania finansowe
  • ciągły wzrost o min. 15% przez ostatnie 3 lata. Wartość ta wyliczana jest jako średnia ważona za lata 2020, 2019 oraz 2018. Dla 2020 brane są pod uwagę lata 2020/2019/2018, dla roku 2019 i 2018 sposób wyliczenia jest analogiczny jak dla 2020r.

– To wspólny sukces naszych Pracowników, Klientów i Partnerów Handlowych. To właśnie dzięki Wam udało się Spółce utrzymać wysokie tempo wzrostu i zwiększyć swoją rynkową wartość. To dla Was chcemy dalej się rozwijać jako pracodawca i partner biznesowy. Bardzo dziękujemy za ten wkład. Uzyskana nagroda to dla nas duża nobilitacja i sygnał, że nasze działania przynoszą wymierne efekty. Mają one także odzwierciedlenie w wynikach sprzedażowych – mówi Prezes firmy El-Cab, dr inż. Paweł Kaczalski. – W najbliższych miesiącach liczymy na powrót większej normalności i przewidywalności, przynajmniej jeśli chodzi o dostępność komponentów i materiałów na rynku. Konsekwentnie kontynuujemy realizację strategii oferowania naszym klientom produktów najwyższej jakości – mówi Paweł Kaczalski, Prezes El-Cab Sp. z o.o.