Raport z Polski Wydarzenia

El-Cab z nagrodą „Protecting Our People Award Covid-19”

Firma El-Cab otrzymała wyróżnienie „Protecting Our People Award Covid-19” za wdrożenie wysokich standardów bezpieczeństwa i komfortu pracy pracowników w trakcie pandemii koronawirusa. 

Od ponad roku w wielu firmach zmieniła się organizacja pracy – część przedsiębiorstw zdecydowała się na pracę zdalną, inne – wdrożyły najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby zapewnić ciągłość funkcjonowania. Najlepszym przykładem są działania firmy El-Cab, które zostały docenione i uhonorowane statuetką „Protecting Our People Award Covid-19”, przez Grupę Amphenol do której przedsiębiorstwo należy od stycznia 2021 r.

-Zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników są dla firmy El-Cab kluczowymi wartościami. Już od pierwszych niepokojących doniesień na temat Covid-19 wdrożyliśmy odpowiednie środki ochrony, aby zminimalizować ryzyko zakażeń – podkreśla dr inż. Paweł Kaczalski, Prezes Zarządu El-Cab. – Zarząd firmy traktuje temat bardzo poważnie, reagując natychmiastowo i stosując się do wszelkich rekomendacji rządowych instytucji oraz WHO.  Stara się przy tym pogodzić najwyższe standardy bezpieczeństwa z komfortem pracy pracowników.

.

Przyjmując wyróżnienie, Zarząd El-Cab podziękował także pracownikom.

-Dziękujemy wszystkim Pracownikom za zaangażowanie w trudnych warunkach pandemii i ogromny wysiłek włożony w to, by utrzymać ciągłość produkcji. Elastyczność każdego z nas z osobna buduje naszą siłę i pozwala radzić sobie z tą niełatwą sytuacją – podsumował dr inż. Paweł Kaczalski.

 

Dodaj komentarz