Wydarzenia

Intercity mistrzem!

W dniach 28-29 czerwca odbyła się XXI. już edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP S.A. i Prezydenta Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce.

W turnieju zaprezentowało się 18 drużyn, w tym m.in. drużyna PKP Intercity/ Centralny, która ostatecznie zwyciężyła pokonując w finale Czechy z wynikiem 3:0.
Zwycięska ekipa odebrała Puchar Prezesa PKP SA z rąk członka zarządu Spółki Andrzeja Olszewskiego odebrała zwycięska drużyna IC Warszawa. Drugie miejsce zajęła reprezentacja czeska, a podium znalazła się również drużyna PR Wielkopolski, która w małym finale ograła 3:0 z IC Zachodni.
Królem strzelców XXI turnieju został Dorian Zając z IC Warszawa- 8 goli. Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Petr Vavricka z Czech, a najlepszego bramkarza – Andrzej Bubula z IC Zachodni.