Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Jak dobrze znasz Łódzkie? ŁKA zaprasza na wspólne zwiedzanie!

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zainicjowała wakacyjną akcję „Zajrzyj w Łódzkie z ŁKA”. Jej celem jest zachęcenie pasażerów do weekendowych podróży po regionie i poznanie atrakcji turystycznych w województwie. Ze specjalnych ofert, przygotowanych wspólnie z partnerami,  będą mogli skorzystać ci, którzy wybiorą się z ŁKA do Rogowa, Skierniewic, Tomaszowa Mazowieckiego i Drzewicy. 

ŁKA zaprasza do poznania uroczych zakątków województwa łódzkiego, regionu położonego w samym sercu Polski, w dorzeczu rzek Warty i Pilicy. O jego atrakcyjności świadczy bogate dziedzictwo kulturowe, nieskażone środowisko naturalne idealne do aktywnego wypoczynku oraz liczne zabytki. ŁKA posiada wyłącznie nowoczesny, komfortowy tabor oraz gwarantuje bezpieczne podróże. Liczne udogodnienia, w tym dla rodzin z dziećmi, krótkie czasy przejazdu  oraz atrakcyjna oferta biletowa i wielokanałowy system sprzedaży biletów to nasze atuty, dzięki którym podróżowanie staje się przyjemnością. Dojazd z  ŁKA do większości  atrakcji turystycznych zajmuje maksymalnie godzinę.

– Dla naszych pasażerów przygotowaliśmy ciekawe materiały informacyjne, które będą pomocne przy planowaniu wakacyjnych wypadów: przewodnik w formie elektronicznej „Zajrzyj w łódzkie z ŁKA” (dostępny na stronie internetowej) oraz mapy atrakcji turystycznych (zabytki i przyroda) na szlakach ŁKA, które niebawem zostaną udostępnione podróżnym w naszych pociągach – informuje przewoźnik.

 

SKIERNIEWICE

PAROWOZOWNIA W SKIERNIEWICACH

Oferta specjalna ”Powrót gratis”.

3 lipca, 7 sierpnia, 4 września, 18 – 19 września, 2 października br.

Aby skorzystać z oferty, należy podstemplować bilet ŁKA podczas zwiedzania Parowozowni (osoby posiadające bilet elektroniczny otrzymają specjalne poświadczenie).

ROGÓW

OFERTA „ŁKA + KOLEJ WĄSKOTOROWA

Łódzka Kolej Aglomeracyjna i Fundacja Polskich Kolei Wąskotorowych podjęły współpracę

w celu promocji połączeń kolejowych realizowanych na terenie województwa łódzkiego przez ŁKA oraz Kolej Wąskotorową łączącą Rogów z Rawą Mazowiecką i Białą Rawską, realizowanych przez Fundację Polskich Kolei Wąskotorowych.

W ramach współpracy, od 1 lipca br. obowiązywać będzie oferta specjalna „Bilet ŁKA+Kolej Wąskotorowa”, uprawniająca pasażerów do przejazdu na preferencyjnych warunkach, na podstawie ważnego danego dnia biletu jednorazowego na pociąg ŁKA albo ŁKA Sprinter

w relacji z/do Rogowa (dotyczy biletów „tam” albo „tam i z powrotem”) oraz pociąg FPKW na wybraną relację na odcinku Rogów Osobowy Wąskotorowy – Jeżów. Podróżni korzystający

z ww. oferty będą mogli kupić bilet łączony z rabatem, którego wysokość (10%-20%) będzie uzależniona od kategorii pociągu oraz odległości.

Bilet ŁKA+Kolej Wąskotorowa będzie można nabyć:

  • za pośrednictwem serwisu KOLEO dostępnego na  stronie  internetowej www.koleo.pl,  najpóźniej na 15 minut przed odjazdem pociągu KWRRB, przy zakupie biletu należy dokonać rezerwacji miejsca w pociągu KWRRB;
  • u obsługi w pociągu KWRRB – wyłącznie na przejazd w dniu nabycia,
  • pod warunki dostępności wolnych miejsc;
  • u obsługi pociągu ŁKA – wyłącznie na przejazd w dniu nabycia.

Aby ułatwić podróż, godziny odjazdów i przyjazdów pociągów ŁKA i Kolei Wąskotorowej zostały zintegrowane.

Dodaj komentarz