Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Jak dobrze znasz Łódzkie? ŁKA zaprasza na wspólne zwiedzanie!

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zainicjowała wakacyjną akcję „Zajrzyj w Łódzkie z ŁKA”. Jej celem jest zachęcenie pasażerów do weekendowych podróży po regionie i poznanie atrakcji turystycznych w województwie. Ze specjalnych ofert, przygotowanych wspólnie z partnerami,  będą mogli skorzystać ci, którzy wybiorą się z ŁKA do Rogowa, Skierniewic, Tomaszowa Mazowieckiego i Drzewicy. 

ŁKA zaprasza do poznania uroczych zakątków województwa łódzkiego, regionu położonego w samym sercu Polski, w dorzeczu rzek Warty i Pilicy. O jego atrakcyjności świadczy bogate dziedzictwo kulturowe, nieskażone środowisko naturalne idealne do aktywnego wypoczynku oraz liczne zabytki. ŁKA posiada wyłącznie nowoczesny, komfortowy tabor oraz gwarantuje bezpieczne podróże. Liczne udogodnienia, w tym dla rodzin z dziećmi, krótkie czasy przejazdu  oraz atrakcyjna oferta biletowa i wielokanałowy system sprzedaży biletów to nasze atuty, dzięki którym podróżowanie staje się przyjemnością. Dojazd z  ŁKA do większości  atrakcji turystycznych zajmuje maksymalnie godzinę.

– Dla naszych pasażerów przygotowaliśmy ciekawe materiały informacyjne, które będą pomocne przy planowaniu wakacyjnych wypadów: przewodnik w formie elektronicznej „Zajrzyj w łódzkie z ŁKA” (dostępny na stronie internetowej) oraz mapy atrakcji turystycznych (zabytki i przyroda) na szlakach ŁKA, które niebawem zostaną udostępnione podróżnym w naszych pociągach – informuje przewoźnik.