Przewozy towarowe

JSC RZD Logistics zwiększa wolumen przewozów ładunków objętych sankcjami

JSC Russian Railways Logistics, za pomocą elektronicznych plomb nawigacyjnych, zwiększa wolumen przewozów ładunków objętych sankcjami.

Fot. ilustracyjne

Wolumen tranzytu towarów objętych sankcjami w wagonach krytych Russian Railways Logistics stale rośnie. Działając w pełnym cyklu w organizacji przewozu towarów objętych sankcjami, firma oferuje również spedytorom szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Rozszerza się także lista grup produktowych produktów objętych sankcjami przewożonych przez spółkę w krytych wagonach z wykorzystaniem elektronicznych plomb nawigacyjnych. Już teraz, korzystając z nowej technologii, Russian Railways Logistics organizuje przewozy papieru, sprzętu, ładunków drobnicowych i produktów spożywczych.

– W związku ze zmniejszeniem liczby przewozów towarów na trasie, spadkiem strat czasowych na przejściach granicznych, skrócił się łączny czas dostawy towarów – informuje JSC RZD Logistics. – Pozwala to firmom zaopatrującym uwolnić dodatkowy kapitał obrotowy i wykorzystać go na rozszerzenie działalności.

Obecnie RZD Logistics pracuje nad zwiększeniem ruchu w wagonach uniwersalnych i przygotowaniem do wysyłki pełnozakresowych ekspresowych pociągów kontenerowych z towarami objętymi sankcjami.

Informacja prasowa