Raport z Polski Wydarzenia

“Kolej na Boston”! Razem możemy pomóc małej Emilce

Ma 2 lata i wielką wolę życia. Mała Emilka, która urodziła się z Zespołem Downa ma wadę serca i nadciśnienie płucne. Otrzymała szansę na operację i lepsze życie. Zabiegu dokonać mogą lekarze z Bostonu. To zaś wiąże się z ogromnymi kosztami, których rodzina Emilki nie jest w stanie sama pokryć. Z pomocą wyszła firma RAIL-BOHAMET.

Mała Emilka ma szansę na operację w Bostonie. Ta jednak jest bardzo kosztowna. (Fot. nadesłane)
Mała Emilka ma szansę na operację w Bostonie. Ta jednak jest bardzo kosztowna. (Fot. nadesłane)

– Chcielibyśmy Was gorąco zaprosić i zachęcić do dołączenia do „drużyny tej wojowniczki”. Przecież życie to nie tylko biznes. Życie to też zdrowie tej małej kruszynki – podkreśla Michał Migasiewicz, Prezes Zarządu RAIL-BOHAMET.

 

Śmiertelna wada serca nie pozwala 2-latce na normalne funkcjonowanie. Gdyby tego było mało, Emilka cierpi na niebezpieczne nadciśnienie płucne! Dlatego w Polsce nie ma ratunku. Jedyna szansa to operacja w Bostonie.

RAIL – BOHAMET Spółka z o.o. pragnie zorganizować akcję pod hasłem „KOLEJ NA BOSTON”.

Polega ona na zaangażowaniu jak największej ilości firm, które tak jak my wpłaciłyby darowiznę na leczenie Emilki. Wybudujmy wspólnie tory do Bostonu, aby pociąg zawiózł Emilkę na operację. Liczy się każda wpłata, każde udostępnienie.

 

Za wpłatę powyżej 10.000 zł. darczyńca otrzyma
specjalną grafikę na szkle z logo firmy.
Może ona pięknie udekorować biuro, bądź salon w domu.

 

Link do zbiórki i informacji o Emilce:

https://www.siepomaga.pl/emilia-rybarczyk

Dodaj komentarz