Pasażer

Koleje Dolnośląskie i Koleje Mazowieckie z ofertą na długi weekend!

Biorąc pod uwagę przystępny układ kalendarzowy i przypadające 11 listopada Święto Niepodległości wiele osób będzie w najbliższych dniach korzystać z przedłużonego weekendu. Koleje Dolnośląskie oraz Koleje Mazowieckie przygotowały z tej okazji wyjątkowe oferty dla swoich pasażerów.

Długi weekend z Kolejami Dolnośląskimi

Podróżujący po Dolnym Śląsku mogą skorzystać z ciekawej oferty weekendowej Kolei Dolnośląskich. Od godziny 18.00 w dniu 10 listopada, aż do godziny 6.00 w dniu 15 listopada dostępne będą specjalne bilety „Weekend z KD”. Ich posiadacze będą mogli zrealizować w tych dniach nieograniczoną liczbę przejazdów! Zaskakująco niska jest przy tym cena biletów, które są dostępne za 49 złotych.

Jak zdobyć bilet? Można zakupić go tradycyjnie w kasie biletowej, ale promocja jest również dostępna na platformach takich, jak KOLEO czy e-podróżnik. Upoważnia on do podróżowania wszystkimi pociągami Kolei Dolnośląskich (bez połączeń specjalnych). Nie da się ukryć, że to doskonała okazja do zwiedzenia Dolnego Śląska i jego najciekawszych atrakcji, takich jak Muzeum Ceramiki w Bolesławcu. Do skorzystania z przystępnych cen zachęcić można także miłośników gór, którzy w najbliższych dniach chcą odwiedzić popularne szlaki w Karkonoszach czy Górach Sowich.

Koleje Mazowieckie z ofertą na przedłużony weekend

Swoją ofertę weekendową przedłużyły również Koleje Mazowieckie. Łączony bilet będzie obowiązywał od 10 listopada (od godziny 18.00) do godziny 24.00 w niedzielę (14 listopada).

KM opracowały swoją ofertę jednak nieco inaczej niż Koleje Dolnośląskie. Przygotowany bilet wycieczkowy będzie upoważniał pasażera do przejazdu pociągami w relacji do maksymalnie 200 kilometrów, jednak z założeniem, że trasa zostanie pokonana w ciągu jednego dnia (do północy). Ceny biletów wahać się będą od 3,20 zł (przejazd do 5 kilometrów) do 28 zł w przypadku maksymalnego limitu 200 kilometrów.

Bilet wykorzystać można w relacji jednokierunkowej lub w systemie „tam i z powrotem”.

Dodaj komentarz