Pasażer Wydarzenia

Koleje Mazowieckie i samorząd województwa inaugurują “Małego Podróżnika”

Koleje Mazowieckie oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego zainaugurują w listopadzie Program lojalnościowy „Młody Podróżnik”. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu YOUMOBIL „Promowanie mobilności wśród dzieci i młodzieży na obszarach wiejskich poprzez lepszy dostęp do europejskich i krajowych sieci transportu pasażerskiego”.

Program skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 26 lat korzystającej z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich na podstawie biletu miesięcznego. Aby z niego skorzystać, należy być posiadaczem Karty Mazowieckiej, a następnie aktywować program lojalnościowy.

Umożliwi to zbieranie punktów za każdy zakupiony bilet miesięczny przez stronę internetową https://bilety.mazowieckie.com.pl/.

Punkty można wykorzystać przy zakupie kolejnego biletu miesięcznego, pomniejszając tym samym koszt jego zakupu.

Program adresowany jest do osób podróżujących pociągami Kolei Mazowieckich na poniższych odcinkach linii kolejowych:

*przystanek Szulborze wielkie będzie obsługiwany transportem kolejowym od dnia 13 grudnia br.

Jak można przyłączyć się do programu lojalnościowego? Oto kilka kroków:

  • Jeśli masz 18 lat i więcej załóż swoje konto użytkownika na: www.bilety.mazowieckie.com.pl z którego będziesz kupował bilety.
  • Jeśli masz mniej niż 18 lat (program skierowany jest do osób pomiędzy 13. a 26. rokiem życia) poproś któregoś z rodziców lub opiekuna prawnego, aby założyli swoje konto na www.bilety.mazowieckie.com.pl, z którego będą kupować bilety dla Ciebie.
  • Jeśli jeszcze nie masz Karty Mazowieckiej, złóż wniosek o jej wyrobienie. Szczegółowe informacje na temat Karty Mazowieckiej dostępne są na stronie www.mazowieckie.com.pl oraz www.karta.mazowieckie.com.pl. Znajdziesz tam m.in. informacje jak założyć konto użytkownika i złożyć wniosek o wydanie karty, jak zalogować się do konta na podstawie nr karty oraz PIN-u wygenerowanego przy wydaniu karty, jak sprawdzić historię karty, jak znaleźć informacje oraz nowości na temat Karty Mazowieckiej.
  1. Aktywuj swój udział w programie lojalnościowym na swoim koncie użytkownika.
  2. Zbieraj punkty za zakup biletów miesięcznych on-line, bez wychodzenia z domu.
  3. Wykorzystuj punkty, pomniejszaj cenę zakupu kolejnych biletów miesięcznych.

Dodaj komentarz