Pasażer Wydarzenia

Koleje Mazowieckie wspierają warszawskie schronisko dla zwierząt

Koleje Mazowieckie będą pomagać bezdomnym zwierzętom – podpiecznym warszawskiego schroniska na Paluchu. Informacje o psach i kotach szukających domu wyświetlane będą na monitorach w pociągach KM oraz na Facebooku przewoźnika.

Fot. Pixabay

W pociągach KM zwierzęta są zawsze mile widzianymi pasażerami. W 2013 roku Spółka KM wprowadziła stałą ofertę nieodpłatnego ich przewozu.

W tym roku Koleje Mazowieckie rozpoczynają kolejną, pro-zwierzęcą akcję. Spółka wyświetlać będzie w swoich pojazdach wizerunki psów i kotów, by zapoznać pasażerów z mieszkańcami warszawskiego schroniska.

– Bardzo się cieszę, że Koleje Mazowieckie zostały Przyjacielem Schroniska na Paluchu i będą promować adopcję bezdomnych zwierząt. Los czworonogów to bardzo ważna sprawa. Poprzez nagłośnienie problemu chcemy przyłączyć się do pomocy zwierzętom, które wciąż szukają prawdziwych właścicieli, u których oprócz domu i bezpieczeństwa znajdą przede wszystkim miłość – mówi Donata Nowakowska, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Kolei Mazowieckich.

 

Czytaj dalej >