Przetargi

Koleje Mazowieckie wybudują halę utrzymaniową w Sochaczewie

Koleje Mazowieckie zaplanowały budowę hali utrzymaniowo-naprawczej w Sochaczewie. W nowym obiekcie będą prowadzone naprawy w poziomie P3-P5 przy pojazdach mazowieckiego przewoźnika.

Fot. Koleje Mazowieckie
Fot. Koleje Mazowieckie

W dzisiaj ogłoszonym przetargu, Koleje Mazowieckie chcą wyłonić wykonawcę, który zajmie się zaprojektowaniem i wybudowaniem hali utrzymaniowo-naprawczej pojazdów kolejowych w Sochaczewie, celem świadczenia usług w poziomie P3-P5, a więc napraw towarzyszących w całym cyklu życia pociągów.

Cały obiekt ma składać się z samej hali utrzymaniowo-naprawczej oraz z przyległymi do niej pomieszczeniami warsztatowymi, socjalnymi, magazynem, a także wolnostojącej całorocznej myjni całopociągowej. W ramach inwestycji powstanie także podczyszczalnia ścieków technologicznych, kotłownia olejowa wraz ze zbiornikami na olej opałowy, zbiornik przeciwpożarowy i retencyjny, stacja transformatorowa, portiernia, miejsca do magazynowania złomu i innych odpadów, stanowiska do zabezpieczania przed obladzaniem, układ torowy, układ drogowy wraz z parkingami. Oprócz tego, zamówienie obejmuje również dostawę wyposażenia całej hali utrzymaniowej.

Koleje Mazowieckie wskazały, że od wykonawcy będą wymagać wykonania prac w terminie 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Przewoźnik samorządowy na oferty czeka do 4 stycznia 2024 roku. Następnie oferty oceni według trzech kryteriów: ceny (82%), czasu wykonania prac (6%), doświadczenie personelu wykonawcy (12%).

Dodaj komentarz