Tramwaje

Konkurs fotograficzny Tory Torunia

Dokładnie za miesiąc odbędzie się uroczyste otwarcie nowej linii tramwajowej na północ Torunia. Z tej okazji Miejski Zakład Komunikacji zaprasza osoby, które mają nieco zacięcia artystycznego, ciekawy pomysł i co najmniej smartfon w kieszeni do udziału w konkursie fotograficznym „Tory Torunia”.


Grafika. MZK Toruń

Jakich zdjęć oczekują organizatorzy?

Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii przedstawiającej toruńskie linie tramwajowe, w szczególności nowe inwestycje związane z projektem BiT-City II. Oczekujemy przede wszystkim na zdjęcia z nowej linii tramwajowej na północ Torunia oraz modernizowanych odcinków na ul. Bydgoskiej, Broniewskiego, Warneńczyka/Gogi, Szosie Lubickiej i ul. Kraszewskiego. Uczestnicy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie robienia zdjęć w rejonie torowisk, by nie powodować zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu.

Na zdjęcia organizatorzy czekają do 15 sierpnia 2023 r.

Nagrody

Na zwycięzców, czyli autorów trzech najciekawszych prac czekają ciekawe nagrody, w tym zestaw obiektywów poszerzający możliwości standardowego obiektywu w smartfonie, albumy 130-lecia MZK oraz butelki termiczne, które umilą każdą podróż ciepłą kawą lub herbatą, zaś latem zimnym napojem. Ponadto każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

Oprócz tego laureaci zaproszeni zostaną na zwiedzanie Izby Pamięci MZK, znajdującej się na terenie zajezdni tramwajowej. By umilić czas oczekiwania na imprezę otwarcia, nadsyłane prace będą prezentowane na ekranach LED w środkach komunikacji miejskiej oraz na fanpage’u MZK na Facebooku. Galeria najciekawszych prac znajdzie również swoje miejsce na stronie internetowej www.mzk-torun.pl.

Aby zgłosić pracę do konkursu, wystarczy wysłać ją na adres mailowy marketing@mzk-torun.pl.

Więcej na temat inwestycji związanych z BiT-City II tu à https://mzk-torun.pl/inwestycje/projekty-dofinansowane-z-ue/161-zakup-autobusow-niskoemisyjnych

Regulamin konkursu: https://mzktorun.pl/images/pliki/2023_07_25_regulamin_konkursu_Tory_Torunia.pdf

 

 

Dodaj komentarz