Aktualności

Konkurs plastyczny TRAKO Dzieciom 2023

Gdzie w tym roku na wakacje? Morze, góry czy Mazury? Czasem nie liczy się sam cel, a podróż do niego, a jak podróż to najlepiej pociągiem! Okazją dla najmłodszych do opowiedzenia o swojej wakacyjnej podróży koleją jest konkurs plastyczny organizowany w ramach akcji charytatywnej „TRAKO Dzieciom”.

Grafika. TRAKO Dzieciom

To już kolejna edycja akcji „TRAKO Dzieciom” organizowanej przez MTG S.A. we współpracy z Fundacją Grupy PKP w ramach Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, czyli jednego z największych w Europie spotkań branży kolejowej. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest akcja charytatywna połączona z konkursem plastycznym, do udziału, w którym organizatorzy zapraszają jak zawsze najmłodszych.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy dowolną techniką wykonać pracę, której tematem przewodnim będzie hasło „Pociągiem na wakacje”. Może być to rysunek, wyklejanka, namalowany obraz. Dla autorów najciekawszych prac przygotowane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, a ich rozdanie odbędzie się w centrum konferencyjnym AMBEREXPO w czasie 15. Targów Kolejowych TRAKO 22 września w Gdańsku.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie dzieci, bo to właśnie ich dzieła zostaną wystawione na licytacji, z której cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie placówki świadczącej wsparcie psychologiczne lub psychiatryczne ich rówieśnikom.

Więcej informacji na stronie trakoexpo.com/trakodzieciom/.

Dodaj komentarz