Pasażer Polregio

Łódzkie: POLREGIO wprowadziło bilet zintegrowany

Od wtorku 3 marca POLREGIO wprowadza w województwie łódzkim nową ofertę pozataryfową „Bilet zintegrowany POLREGIO + PKS”. Rozwiązanie to ma ułatwić dostęp do instytucji publicznych, urzędów i miejsc opieki medycznej, poprzez zintegrowanie rozkładów jazdy przewoźników kolejowych oraz autobusowych, a także wprowadzenie wspólnego biletu na przejazd.

Cena biletu zintegrowanego obejmuje opłatę za przejazd pociągiem POLREGIO oraz autobusem PKS. Takie rozwiązanie daje korzyści finansowe i powoduje, że opłata za przejazd jest niższa od opłaty za bilety zakupione oddzielnie na autobus i na pociąg.

Oferta dotyczy przejazdów pociągami REGIO lub interREGIO, w relacjach od lub do dowolnej stacji znajdującej się na terenie województwa łódzkiego.

  • do lub od stacji Skierniewice i autobusem PKS w relacji: od lub do Skierniewic – do lub od przystanku autobusowego PKS wskazanego poniżej
  • do lub od stacji Tomaszów Mazowiecki i autobusem PKS w relacji: od lub do Tomaszowa Mazowieckiego do lub od przystanku PKS wskazanego poniżej

Oferta ma zastosowanie również przy przejazdach najpierw autobusem PKS, a następnie pociągiem POLREGIO.

Bilety będą dostępne tylko na przejazd w jedną stronę i tylko w dniu przejazdu, u obsługi pociągu lub u kierowcy autobusu.

Dodaj komentarz