Raport z Polski Wydarzenia

Maszynista wyhamował pociąg. Na torach leżało ciało

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który leżał na torach kolejowych w Jarosławiu. Osobę postronną zauważył maszynista pociągu relacji Przemyśl – Berlin.

Maszynista zdołał wyhamować pociąg. Gdy podjął akcję ratunkową, okazało się, że leżący na torach człowiek już nie żyje. (fot. KPP Jarosław)
Maszynista zdołał wyhamować pociąg. Gdy podjął akcję ratunkową, okazało się, że leżący na torach człowiek już nie żyje. (fot. KPP w Jarosławcu)

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 lutego, około godz. 8.00 w pobliżu wiaduktu na ul. Pruchnickiej w Jarosławiu.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że maszynista pociągu relacji Przemyśl – Berlin, zauważył leżącą pomiędzy szynami kolejowymi osobę i rozpoczął nagłe hamowanie – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu. – Mężczyzna nie dawał oznak życia, więc maszynista wezwał służby ratunkowe.

 

Na miejscu lekarz stwierdził zgon 46-letniego mieszkańca Jarosławia.

Pod nadzorem prokuratora na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Ciało mężczyzny, zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu.

Dodaj komentarz