Wydarzenia

Międzynarodowe Targi ENERGETAB 12–14 września 2023

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla przemysłu energetycznego, zarówno konwencjonalnego jak i opartego na odnawialnych źródłach energii. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targi ENERGETAB

Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria, warsztaty, specjalne ekspozycje  w strefach OZE, elektromobilności i prezentacje wystawców. Będzie to zatem doskonałe forum do debat na tematy aktualnych kierunków rozwoju branży elektroenergetycznej.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tradycyjnie podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami  i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Jak co roku, targi ENERGETAB odbędą się na terenach ekspozycyjnych ZIAD Bielsko-Biała SA, u stóp Dębowca i Szyndzielni.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Biurem Targowym oraz na stronę http://energetab.pl/. 

Dodaj komentarz