Raport z Polski Wydarzenia

Monitorowanie przesyłek na Nowym Jedwabnym Szlaku [Debata on-line]

Polski Instytut Transportu Drogowego zaprasza na debatę „Integracja globalnych łańcuchów dostaw – monitorowanie przesyłek e-commerce na Nowym Jedwabnym Szlaku”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 28 stycznia o godz. 14.00.

Ustawiczny wzrost rynku e-commerce, a także uwarunkowania biznesowe pomiędzy operatorami logistycznymi, przewoźnikami, nadawcami i odbiorcami, przewidują przewóz towarów transportem kolejowym z Chin do Polski, a następnie ich dystrybucję z wykorzystaniem transportu drogowego i lotniczego w całej Europie – w ramach tzw. Nowego Jedwabnego Szlaku. Problemem praktyki biznesowej, jest sposób przeprowadzenia procesu monitorowania przesyłek w kanale e-commerce, wzdłuż Nowego Jedwabnego Szlaku, jak również integracji systemowej i informacyjnej partnerów w łańcuchu dostaw, którzy są interesariuszami procesu monitorowania przesyłek. Na ten problem odpowiadają prace badawczo-rozwojowe realizowane w ramach międzynarodowego projektu PLANET. Celem niniejszej debaty jest identyfikacja potrzeb biznesowych globalnych łańcuchów dostaw w zakresie e-commerce oraz wskazanie możliwości ich rozwiązania.

PROWADZĄCY:

Mateusz Izydorek, dyrektor Klastra Luxtorpeda 2.0

UCZESTNICY:

  • Maria Komorowska, International Product Manager Poczta Polska S.A.
  • Marek Wróbel, Process Manager Poczta Polska S.A.
  • Adam Koliński, Starszy Specjalista ds. rozwoju logistyki ŁukasiewiczInstytut Logistyki i Magazynowania
  • Małgorzata Kirchner, Kierownik Działu Sprzedaży i Komercjalizacji ŁukasiewiczInstytut Logistyki i Magazynowania

LINK DO REJESTRACJI:

https://app.livestorm.co/polski-instytut-transportu-drogowego/integracja-globalnych-lancuchow-dostaw-monitorowanie-przesylek-e-commerce-na-nowym-jedwabnym-szlaku?type=detailed