global Pasażer Wydarzenia

Na pokładzie Intercity + UZ pasażerowie kupili 5,8 ton lunchów

W ciągu dwóch miesięcy pasażerowie pociągów Intercity+ skonsumowali 5,8 tony lunchów biznesowych. Już w drugiej połowie marca Koleje Ukraińskie planują dodać menu dziecięce dla najmłodszych pasażerów. 

Fot. UZ

Od stycznia do końca lutego pasażerom pociągów dużych prędkości sprzedano 4,21 ton obiadów mięsnych oraz 1,6 ton obiadów wegetariańskich. Najchętniej posiłki kupowano na trasie KijówCharków.

Na pokładzie pociągów Intercity+ lunche serwuje WOG Cafe. W wegetariańskim lunch boxie znajduje się makaron z sosem pesto, smażonymi warzywami i grzybami, przekąska – hummus z suszonymi pomidorami i szpinakiem w połączeniu z kaszą jaglaną oraz pieczarki, na deser zaś pasażerowie mogą otrzymać wegańskie słodycze.

W lunch boxie mięsnym dostępny jest kuskus z kurkumą w połączeniu z zieloną fasolką, słodką papryką i brokułami oraz klopsiki z kurczaka z lnem. Przekąska to hummus z chrupiącymi krakersami, a deser – placek śliwkowy.

W menu dla dzieci znajdą się produkty rolne i słodycze bez cukru. Posiłek zamówić można bezpośrednio w pociągu, kupując bilet na stronie internetowej przewoźnika lub przez chatbota.

W grudniu 2020 roku Ukrzaliznyci wprowadziła możliwość zamówienia lunchu biznesowego w Intercit +.

Dodaj komentarz