Raport z Polski Wydarzenia

Nie żyje Rafał Rodziewicz, współzałożyciel Grupy Technitel

W wieku 46 lat zmarł Rafał Rodziewicz – przedsiębiorca, ekspert w zakresie telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa. Były wiceprezes Technitel Polska S.A. oraz współzałożyciel Grupy Technitel.

Rafał Rodziewicz zmarł w wieku 46 lat (fot. nadesłane)
Rafał Rodziewicz zmarł w wieku 46 lat (fot. nadesłane)

Rafał Rodziewicz wiceprezesem Technitel Polska był od 2006 r. W Zarządzie firmy zasiadał do 2019 r.  W Grupie Technitel był odpowiedzialny za wprowadzanie nowych technologii, rozwiązań oraz prowadzenie prac B&R. Przez wiele lat stanowił jeden z filarów rozwoju rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

Rafał działał prężnie w obszarze szeroko pojętych technologii teleinformatycznych, telekomunikacji, energetyki oraz kolei. Przez lata działał na rzecz rozwoju branży telekomunikacyjnej w Polsce, był szanowanym członkiem wielu organizacji pozarządowych oraz odnoszącym sukcesy biznesmenem i przedsiębiorcą. W ostatnich latach skupiał się głównie na współpracy z instytucjami rządowymi w zakresie prezentacji, szkoleń, konsultacji przepisów i rozwiązań technologicznych.

Pogrzeb Rafała Rodziewicza odbędzie się na Starym Cmentarzu przy ul. Ogrodowej w Łodzi,16 stycznia 2023r. o godzinie 13.15.

Dodaj komentarz