Raport z Polski Wydarzenia

Pieszy zginął w zderzeniu z pociągiem. Policja prosi o pomoc w identyfikacji ofiary

Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny, który dziś rano wtargnął pod jadący pociąg relacji HelGdynia. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł. 

Fot. KP PSP w Pucku

Do zdarzenia doszło w środę 12 maja, krótko po godz. 5.00, na wysokości kempingu Małe Morze między Władysławowem a Chałupami. W akcji ratunkowej udział wzięło kilka zastępów straży pożarnej z Pucka oraz Władysławowa, policjanci i załoga karetki pogotowia. 

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjasni policja pod nadzorem prokuratora. Już teraz wiadomo, że funkcjonariusze wykluczyli udział osób trzecich w zdarzeniu oraz próbę samobójczą.

Kim był mężczyzna? Tego policja jeszcze nie wie. O pomoc w ustaleniu jego tożsamości prosi mieszkańców okolicy i internautów. Rysopis ofiary przekazał portal puck.naszemiasto.pl, powołując się na informacje od służb mundurowych.

Ofiara to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, czarne włosy, jasna karnacja. Ubrany był w jasne dżinsy, ciemną koszulkę oraz ciemną kurtkę. Każdy, kto może pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszony jest o kontakt telefoniczny z numerem 112 – stąd rozmowa zostanie przekierowana do KPP Puck.

Dodaj komentarz