Pasażer Wydarzenia

PKP Intercity otworzyło internetowy sklep dla miłośników kolei

Gadżety, upominki, tekstylia czy artykuły dla dzieci – to wszystko znajdziecie w sklepie internetowym PKP Intercity. Przewoźnik skierował swój projekt do wszystkich miłośników kolei.

PKP Intercity otworzyło sklep internetowy dla miłośników kolei (fot. PKP IC)
PKP Intercity otworzyło sklep internetowy dla miłośników kolei (fot. PKP IC)

Internetowy sklep narodowego przewoźnika oferuje podróżnym  wyjątkowy asortyment.  Produkty są inspirowane światem kolei, a pierwszymi motywami są „Czuwak” i „Pantograf” – terminy dobrze znane wszystkim kolejarzom i miłośnikom pociągów czy transportu kolejowego. W trakcie tworzenia postawiono na wysoką jakość, oryginalne projekty, wygodę i użytkowość oferowanych produktów.

Wśród dostępnych artykułów znajdziemy m.in. materiały tekstylne takie jak t-shirty, bluzy  z kapturem czy czapkę zimową. W sklepie dostępne są również przydatne na co dzień lub w podróży gadżety takie jak kubki porcelanowe i butelki termiczne, torby zakupowe, plecaki w kształcie worka czy zawieszki na bagaż.

Nie zapomniano o ofercie dla najmłodszych, która może okazać się świetnym prezentem pod choinkę. Na uwagę zasługują autorskie, związane z tematyką kolejową wersje znanych gier takich jak domino, dobble czy memo. Ponadto, są także książki i zeszyty ćwiczeń oraz maskotka Edek

PKP Intercity zamierza rozwijać kolekcję dostępnych produktów i tworzyć ją zgodnie z potrzebami klientów. Sklep internetowy jest oparty o nowoczesną platformę technologiczną. Pozwala to na wygodne nawigowanie i szybkie zakupy.

Co warte podkreślenia, produkty tworzone są we współpracy z polskimi producentami. Dzięki temu PKP Intercity może zaoferować wysoką jakość, wspierać polskich przedsiębiorców i skrócić czas oczekiwania na dostawy. Zamówione rzeczy będą wysyłane do klientów za pośrednictwem firmy InPost. Dostawa będzie ekonomiczna, a paczkę można odebrać w jednym spośród wielu tysięcy paczkomatów. Wkrótce tylko na terenie Polski będzie ich ponad 20 tysięcy.

Oferta dostępna jest pod adresem www.sklep.intercity.pl.

Dodaj komentarz