Raport z Polski Wydarzenia

PKP Intercity Remtrak stawia na MILWAUKEE®

PKP Intercity Remtrak nawiązało współpracę z firmą Techtronic Industries Eastern Europe, globalnym producentem elektronarzędzi i akcesoriów marki MILWAUKEE® – Jesteśmy pewni, że nasze rozwiązania pomogą w zwiększeniu wydajności i bezpieczeństwo prac konserwacyjnych taboru, co w efekcie przełoży się na poprawę komfortu bezpośrednio na bezpieczeństwo podróżnych – podkreślał Konrad Lewicki, dyrektor generalny firmy TTI Eastern Europe.

Umowę o współpracy podpisali Prezes Zarządu PKP Intercity Remtrak Tomasz Zelwowiec oraz Konrad Lewicki, dyrektor generalny firmy TIEE. (fot. Michał Ciechowski | Raport Kolejowy)
Umowę o współpracy podpisali Prezes Zarządu PKP Intercity Remtrak Tomasz Zelwowiec oraz Konrad Lewicki, dyrektor generalny firmy TIEE. (fot. Michał Ciechowski | Raport Kolejowy)

Środki ochrony osobistej, klucze udarowe, szlifierki i piły, najwyższej jakości  – to tylko część profesjonalnych i wyselekcjonowanych urządzeń i produktów, którymi już posługują się pracownicy PKP Intercity Remtrak. Oficjalne przekazanie sprzętu odbyło się w siedzibie Spółki w Libiszowie. Umowę o współpracy podpisali Prezes Zarządu PKP Intercity Remtrak Tomasz Zelwowiec oraz Konrad Lewicki, General Manager TTI Eastern Europe.

– Chcemy ujednolicić flotę naszych elektronarzędzi w każdym zakładzie, by mieć jednego, sprawdzonego dostawcę, gwarantującego sprzęt najwyższej jakości w wielu kategoriach – od narzędzi na jednej platformie baterii po najlepsze środki ochorny osobistej i osprzęt – podkreśla Tomasz Zelwowiec. – Zanim dokonaliśmy wyboru, braliśmy pod uwagę kilka firm. Zdecydowaliśmy się jednak na taką, która sprosta naszym kompleksowym wymaganiom.

 

Pracownicy zakładu PKP Intercity Remtrak mieli możliwość sprawdzenia i przetestowania urządzeń, które Spółka później zakupiła.

W ramach podpisanego kontraktu Spółka korzystać będzie z usługi Platinum. Co to oznacza w praktyce? Usługa ta daje gwarancję priorytetowej obslugiserwisowej, gwarancje dostarczenia narzedzi zastepczych w miejscu pracy.

– Dla Milwaukee to jeden z największych kontraktów w branży kolejowej, jaki dotychczas sfinalizowalismy  – mówi Konrad Lewicki. – Bezpieczeństwo, zeroemisyjność i ergonomia to kluczowe aspekty dla naszej firmy, jednak najważniejsze to poprawa efektywności i wydajnosci pracy zespołu, który posługuje się naszymi narzędziami. Z takim zamiarem przekazujemy pracownikom PKP Intercity Remtrak nasze produkty. Dziękuję wszystkim za wsparcie tego procesu, który doprowadził nas do podpisania umowy.

 

Firma Techtronic Industries Eastern Europe, producent  narzędzi, akcesoriów i rozwiązań dla profesjonalistów marki MILWAUKEE®, zapewniła sprzęt, który w pełni zaspokoi zapotrzebowanie PKP Intercity Remtrak.

– Przekazujemy sprzęt, dobrany do potrzeb zakładu – podsumowuje Lewicki. – W ten sposób przygotowane narzędzia z pewnością wpłyną na poprawę ergonomii i wydajności pracowników, co finalnie przełoży się na strone kosztowa. Jesteśmy przekonani, że połączenie rozwiązań Milwaukee z doświadczeniem i know-how PKP Intercity Remtrak Sp z o.o. w zakresie specjalistycznych napraw pasażerskiego taboru kolejowego przyniesie znaczące korzyści dla rozwoju obu firm, a także transportu kolejowego w Polsce.

 

Fot. Michał Ciechowski | Raport Kolejowy

Dodaj komentarz