Pasażer

Pociąg Kolei Wielkopolskich zderzył się z samochodem [AKTUALIZACJA]

Utrudnienia na szlaku kolejowym Czerwonak – Bolechowo, na linii nr 356. Jak informują Koleje Wielkopolskie, pojazd drogowy wjechał pod pociąg relacji Wolsztyn – Wągrowiec.

Pociąg Kolei Wielkopolskich zderzył się z pojazdem drogowym. Są utrudnienia
Pociąg Kolei Wielkopolskich zderzył się z pojazdem drogowym. Są utrudnienia

Informację o wypadku wielkopolski przewoźnik przekazał około godz. 7.00. Pasażerowie podróżujący na odcinku między Wolsztynem a Wągrowcem muszą przygotować się na spore utrudnienia i opóźnienia. Między miejscowością Czerwonak a Bolechowem uruchomiona została autobusowa komunikacja zastępcza.

O szczegółach zdarzenia napiszemy wkrótce.

AKTUALIZACJA:

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Czerwonaku samochód osobowy wjechał pod pociąg Kolei Wielkopolskich. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, na torach w Wielkopolsce są utrudnienia.

Do zdarzenia doszło na ul. Gdyńskiej w Czerwonoaku około godz. 6.30. Pierwsze informacje o wypadku przekazały w mediach społecznościowych Koleje Wielkopolskie.

Samochód osobowy wjechał w pociąg Kolei Wielkopolskich relacji Wolsztyn – Wągrowiec. W akcji usuwania skutków zdarzenia udział wzięły trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Przewoźnik uruchomił autobusową komunikację zastępczą. Pociągi na trasie Wolsztyn – Wągrowiec odnotowują opóźnienia. Problem występuje także na okolicznych drogach.

Dodaj komentarz