Tabor

Pociąg Mistrzów wyjechał na śląskie tory

Koleje Śląskie zaprezentowały Pociąg Mistrzów. Skład z wizerunkami gwiazd lekkiej atletyki wyjechał na tory województwa śląskiego 18 grudnia. W oficjalnej prezentacji specjalnie oklejonego składu udział wzięli: Jakub Chełstowski Marszałek Województwa Śląskiego, Aleksander Drzewiecki Prezes Kolei Śląskich, Jan Widera Prezes Stadionu Śląskiego oraz Radni Sejmiku Alina Nowak i Bartłomiej Kowalski.

Fot. Koleje Śląskie

Wspólny projekt „Pociąg Mistrzów” ma promować wydarzenia, które w 2021 roku odbywać się będą na Stadionie Śląskim, Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym: Mistrzostwa Świata Sztafet, Drużynowe Mistrzostwa Europy, Memoriał Janusza Kusocińskiego oraz Memoriał Kamili Skolimowskiej.

– Jestem przekonany, że za kilka miesięcy spotkamy się na Stadionie Śląskim i będziemy mogli dopingować najlepszych sportowców, podczas międzynarodowych imprez z udziałem gwiazd. Cieszę się, że Koleje Śląski i nasi sporowi ambasadorzy włączyli się w promocję tych wydarzeń w tak oryginalny sposób. Kolejny dedykowany Pociąg Kolei Śląskich to bardzo dobra promocja dla Stadionu Śląskiego i województwa śląskiego. Korzystając z tego ekologicznego środka transportu będziemy sobie przypominać, że już coraz bliżej do mistrzostw świata sztafet, memoriałów i Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce – mówił Marszałek Jakub Chełstowski.