Raport z Polski Wydarzenia

Podróż pociągiem z posłanką Matysiak — aukcja na rzecz WOŚP

Miłośnikom kolei i transportu publicznego posłanka Lewicy Paulina Matysiak po raz kolejny proponuje wspólną podróż pociągiem. Można ją wylicytować w serwisie Allegro — aukcja trwa do 18 stycznia 2023 r., a uzyskana kwota zostanie przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Paulina Matysiak, posłanka Lewicy (fot. nadesłane)
Paulina Matysiak, posłanka Lewicy (fot. nadesłane)

Wsiąść do pociągu… nie byle jakiego!

Zwycięzca licytacji sam wybierze trasę, w którą chciałby się wybrać. Posłanka pokrywa w całości koszt biletów, a także stawia kawę w Warsie. Jeśli zaś w pociągu nie będzie wagonu restauracyjnego, to gwarantuje coś ciepłego do picia w termosie. O czym będzie można przy okazji porozmawiać z parlamentarzystką partii Razem?

— Jestem otwarta na każdą propozycję! Chętnie uchylę rąbka tajemnicy z sejmowych kuluarów, porozmawiam o bieżącej polityce lub z przyjemnością pogawędzę o literaturze czy kulturze — zapewnia posłanka Matysiak i dodaje, że od zwycięzcy zależy także długość samej podróży. — To może być krótka lub nawet wielogodzinna trasa przez całą Polskę. Zwycięzca decyduje, a z mojej strony pozostaje tylko uzgodnienie pasującego wszystkim terminu!

 

Wylicytowana kwota zasili zbiórkę WOŚP

Pieniądze zebrane w ramach tegorocznej edycji WOŚP zostaną przeznaczone na walkę z sepsą. Posłanka Matysiak jest jedną z wielu osób, które dzięki swoim aukcjom chcą wesprzeć ogólnopolską akcję charytatywną.

— Z roku na rok Polacy coraz więcej przeznaczają na WOŚP. Dzielą się w ten sposób nie tylko pieniędzmi, ale przede wszystkim sercem, za co im serdecznie dziękuję. Cieszę się, że mogę dołożyć do tego swoją cegiełkę — mówi parlamentarzystka. — Dlatego gorąco zachęcam do udziału w licytacji!

 

W ubiegłych latach podobne aukcje posłanki zasiliły zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kwocie ok. 9 tys. zł.

Podróż można wylicytować w serwisie Allegro pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/matysiak-express-2023-pojedzmy-gdzies-razem-13112130583

 

Dodaj komentarz