Pasażer Polregio

POLREGIO przywraca połączenia na Podlasiu

Zarząd Województwa Podlaskiego przywrócił w 2022 r. codzienne połączenia do Siemianówki. Do tej pory kursy realizowane były tylko w wakacje.

POLREGIO usprawnia połaczenia w województwie podlaskim.
Polregio usprawnia połączenia w województwie Podlaskim. (Fot. POLREGIO)

Do nowego rozkładu jazdy POLREGIO włączyło całoroczne, codzienne połączenia do Siemianówki. Przewoźnik uruchomił również pociągi na trasie BiałystokSokółka.

Od stycznia 2022 r. kursują dwie pary pociągów:

  • Hajnówka odj. 6:15 – Siemianówka przyj. 6:39, codziennie oprócz sobót (pociąg skomunikowany z pociągiem z Białegostoku),
  • Czeremcha odj. 17:51 – Siemianówka przyj. 18:46, codziennie,
  • Siemianówka odj. 7:19 – Czeremcha przyj. 8:14, codziennie oprócz sobót (skomunikowany z pociągami do Białegostoku i Siedlec),
  • Siemianówka odj. 19:23 – Czeremcha przyj. 20:24, codziennie (skomunikowany na stacji Hajnówka z pociągiem do Białegostoku).

Trasa Czeremcha – Hajnówka – Siemianówka jest objęta promocyjną ofertą „Połączenie w dobrej cenie”, dzięki której ceny biletów są tańsze niż w taryfie podstawowej. Honorowane są również ustawowe uprawnienia do ulg na przejazd koleją.

W rozkładzie na 2022 r. pojawi się też nowe połączenie z Białegostoku do Sokółki – pociąg będzie  kursował w dni robocze. Dzięki temu mieszkańcy Sokółki zyskają więcej możliwości powrotu z pracy i szkoły do domu:

Szczegółowe informacje o nowych połączeniach są dostępne w rozkładach jazdy, prezentowanych na wszystkich stacjach i przystankach oraz na stronach internetowych polregio.pl i portalpasazera.pl.

Dodaj komentarz