Pasażer Polregio Wydarzenia

POLREGIO zaprasza w podróż do Parku Krajobrazowego Łuk Mużakowa

Poczujcie przygodę i odkryjcie Lubuskie razem z POLREGIO. Już w najbliższą sobotę (24.07) przewoźnik zaprasza w podróż do Parku Krajobrazowego Łuk Mużakowa.

Fot. August Kazimierz / Wikimedia Commons

Park Krajobrazowy Łuk Mużakowa to lubuska perła, która ze względu na swoje walory przyrodnicze i znaczenie historyczne, w roku 2004 została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

– W to niezwykłe miejsce wyruszymy z Zielonej Góry o godz. 9:00 – zapowiada przewoźnik. – Następnie zatrzymamy się na przystankach: Nowogród Osiedle (przyjazd o 9:30), Żary (przyjazd o 9:56), by ostatecznie dotrzeć do Przewozu (przyjazd o 10:49), skąd przesiądziemy się do autobusu, który zawiezie nas do serca Parku Mużakowskiego. Bujna roślinność, stare, majestatyczne drzewa, klimatyczne alejki, zielona, otwarta przestrzeń – z pewnością każdy zachwyci się urokiem tego miejsca, które niewątpliwie jest dumną wizytówką regionu. Dodajmy, że przyrodniczo-historyczne tajemnice parku będziemy odkrywać w towarzystwie trzech przewodników.

 

Bilety na przejazd można nabyć w kasie biletowej na stacji w Zielonej Górze, Żarach oraz u kierownika pociągu w dniu wyjazdu.

Liczba biletów jest ograniczona.

Cennik biletów:

  • Zielona Góra – Park Mużakowski – Zielona Góra: 50 zł,
    Żary – Park Mużakowski – Żary: 40 zł,
    Nowogród Osiedle – Park Mużakowski – Nowogród Osiedle : 40 zł.

PLAN WYCIECZKI            ROZKŁAD JAZDY

Dodaj komentarz