global Raport z Polski Wydarzenia

Potencjał ekspansji do Indonezji – zapraszamy na webinarium [REJESTRACJA]

Indonezja to kraj ogromnych możliwości i wschodząca potęga gospodarcza Azji. To także jeden z najszybciej rozwijających się rynków w branży kolejowej. Nie bez powodu więc wśród krajów Azji Południowo-Wschodniej tylko Indonezja dołączyła do grona członków grupy najsilniejszych gospodarek świata G-20.

W Indonezji inwestować można w wiele sektorów – od infrastruktury, przez produkcję po usługi. Kraj ten charakteryzuje bogactwo surowców naturalnych, a przede wszystkim położenie – zlokalizowany jest pomiędzy rynkami z ogromnym zapotrzebowaniem na dobra Indonezji.

Wśród potencjalnych inwestorów nie powinno zabraknąć Polski – naszego doświadczenia, nowych technologii, czy wysokiej jakości pracy. Szansą dla polskiego przedsiębiorcy jest rynek infrastruktury i transportu, a także energetyki czy rolnictwa.

Transport kolejowy jest istotnym elementem transportu lądowego w Indonezji, co przekłada się na wiele realizowanych inwestycji – zarówno taborowych, jak i infrastrukturalnych.

Bezprecedensowy rozwój sieci kolejowej napędzany największym planem modernizacji i inwestycji infrastrukturalnych w historii kraju stwarza unikalne i długookresowe szanse dla przedsiębiorców z branży kolejowej.

Jesteś zainteresowany ekspansją na rynki azjatyckie? Weź udział w webinarium „Potencjał ekspansji do Indonezji – charakterystyka rynku i branży kolejowej”.

Bezpłatne wydarzenie odbędzie się 8 września 2021 r. o godz. 10.00 (czasu polskiego).

REJESTRACJA

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia przyjmowania aplikacji.

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu, przy współudziale Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei oraz Indonezyjskiej Asocjacji Kolejowej (MASKA).

Dodaj komentarz