Targi Wydarzenia

Poznaj austriacką branżę kolejową – weź udział w Międzynarodowych Dniach Mobilności

Myślisz o wejściu na europejski rynek transportu szynowego, a może chcesz nawiązać nowe biznesowe kontakty z przedstawicielami innego kraju? Austriackie Biuro Współpracy Gospodarczej w Krakowie zaprasza do udziału w „Międzynarodowych Dniach Mobilności”. Zarejestruj się na bezpłatne wydarzenie i rozpocznij dialog z przedstawicielami austriackich firm z branży kolejowej.

International Mobility Days 2020 odbędzie się w dniach 19-20 listopada. Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną, przeprowadzony zostanie w formie online. Wydarzenie umożliwi polskim przedsiębiorcom uzyskanie fachowej wiedzy na temat austriackiej i międzynarodowej branży kolejowej, zaś firmy austriackie zapoznają się z sytuacją na rynku polskim. Uczestnicy będą mieli możliwość odbycia rozmów B2B za pomocą specjalnej platformy i nawiązania wielu interesujących kontaktów.

Udział w IMD zadeklarowało łącznie ok. 400 firm aktywnie działających w różnych dziedzinach mobilności – połowę z nich będą stanowić Uczestnicy z Austrii. Wśród międzynarodowych gości znajdą się m.in. przedstawiciele strony operacyjnej, administracyjnej i regionalnej.

– Globalne ukierunkowanie i struktura konferencji sprawiają, że jest to doskonała platforma do dalszego zwiększania stopnia internacjonalizacji uczestniczących w niej firm – zapewniają organizatorzy wydarzenia. – Dzień Mobilności zapewni dostęp do informacji o nowych trendach i zmianach w austriackim i międzynarodowym sektorze mobilności, a narzędzie matchmakingowe pozwoli uczestnikom na precyzyjny wybór rozmówców w strefie spotkań B2B w ciągu dwóch dni. Podczas konferencji około 40 firm i instytutów badawczych zaprezentuje swoje patenty, produkty i projekty.

Warunki rejestracji

Rejestracji na bezpłatne wydarzenie dokonać można przez stronę  www.mobilityday2020.b2match.io/ w zielonej zakładce „Register now”. Ważne jest, aby firmy zarejestrowały się jako FOREIGN VISITOR, wypełniły dane kontaktowe I zamieściły swój profil działalności w języku angielskim.

– Prosimy o zaznaczenie jak największej liczby obszarów działalności w zakładce „Areas of Activity *, które najlepiej definiują profil działalności firmy  – pozwoli to na precyzyjne wyszukanie partnerów do rozmów – dodają przedstawiciele Austriackiego Biura Współpracy Gospodarczej w Krakowie.

Warunkiem uczestnictwa jest zarezerwowanie minimum 5 spotkań B2B z wybranymi firmami austriackimi oraz zaznaczenie w systemie minimum jednej dwugodzinnej  sesji B2B, w trakcie której uczestnik będzie dostępny dla firm austriackich w przypadku zainteresowania rozmową z ich strony. Podczas rejestracji ważne jest, aby uczestnik podał swój aktualny adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Będzie to przydatne w przypadku, gdy pojawią się problemy techniczne podczas rozmowy – wówczas uczestnik będzie mógł bezpośrednio skontaktować się ze swoim rozmówcą.

Rejestracja online możliwa jest do 13 listopada, a rozmowy B2B z wybranymi firmami austriackimi można rezerwować do 18 listopada. CO istotne – wyboru sesji B2B należy dokonać do 18 października

Uczestnicy mogą rejestrować rozmowy wyłącznie  z austriackimi firmami. Wybór rozmówców pomiędzy zagranicznymi uczestnikami imprezy nie jest możliwy. Wydarzenie odbywać się będzie w języku angielskim.

Wszystkie informacje i zapisy online na imprezę dostępne są na stronie internetowej https://mobilityday2020.b2match.io/