Pasażer Polregio

Poznaj Lubuskie razem z POLREGIO [PROGRAM WYCIECZKI]

Odkryj piękno Pszczewa w ramach akcji „Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO”. Przewoźnik zaprasza na wycieczkę, która rozpocznie się 10 lipca na stacji kolejowej w Zielonej Górze!

Położona nad jeziorem Pszczewskim, niewielka wieś, kusi pięknymi widokami. Pasjonatów przygód przyciąga zarówno jej historia jak i przepiękne okoliczności przyrody, lasy, które zajmują ponad połowę powierzchni gminy Pszczew, skrywają wiele urokliwych, śródleśnych jeziorek. Czyste wody oraz różnorodność fauny i flory objęte są ochroną od 1986r., kiedy to po wieloletnich staraniach przyrodników powstał tu Pszczewski Park Krajobrazowy. Cisza i spokój jakie panują wokół, sprzyjają odpoczynkowi oraz pozwalają na nieśpieszne odkrywanie tego niesamowitego zakątka w naszym województwie.

Wycieczka do Pszczewa odbędzie się 10 lipca. Pociąg POLREGIO wyruszy z Zielonej Góry o godz. 9.10. Po drodze zatrzyma się w Czerwieńsku, Rzepinie, Świebodzinie, Zbąszynku, Międzyrzeczu i o godz. 11:54 dotrze do stacji docelowej w Pszczewie. Całość eskapady zakończy się o godz. 17:40. O tej porze z malowniczego Pszczewa Pociąg POLREGIO wyruszy w drogę powrotną do Zielonej Góry (powrót godz. 20.26)