Targi Wydarzenia

Poznaliśmy nowy termin konferencji Techniczno-Naprawczej „PKP Intercity”!

Konferencja Techniczno-Naprawcza „PKP Intercity” SA, która odbyć się miała w marcu br., przełożona została na nowy termin. Wydarzenie zorganizowane zostanie w dniach 18-20 listopada w Centrum Konferencyjnym – Hotel Czarny Potok w Krynicy Zdrój.

Pierwotnie konferencja planowana była na połowę marca 2020 r., jednak z uwagi na pandemię, a przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników, Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, wraz z PKP Intercity, zdecydowała się przenieść wydarzenie na późniejszy czas. Już dziś wiemy, że będzie to połowa listopada br.

Jak tematyka zostanie podjęta podczas wydarzenia?

W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną obecnie realizowane projekty taborowe oraz plany rozwojowe PKP Intercity. Zaprezentowany zostanie także potencjał oraz najnowsze rozwiązania firm z branży kolejowej w zakresie produkcji, napraw i prac utrzymaniowych taboru kolejowego, a także przedstawione będą najnowsze rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo i komfort pasażera.

Wśród uczestników wydarzenia znajdą się: przedstawiciele Zarządu PKP Intercity S.A., Biura Taboru PKP Intercity S.A., Dyrektorzy i Naczelnicy Zakładów: Centralnego, Północnego, Południowego i Zachodniego, przedstawiciele firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Kolei oraz przedsiębiorcy z branży.

Dodaj komentarz