Raport z Polski Wydarzenia

Świąteczny konkurs trwa! Pokaż swój talent i zgarnij nagrody [FILM]

Gdy na ulicach pojawiają się pierwsze świąteczne iluminacje, kramy z choinkami, a z nieba powoli zaczyna prószyć śnieg, to znaczy że nadchodzą święta! Pokażcie nam, jak się do nich przygotowujecie!

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei zaprasza do udziału w świątecznym konkursie „Gwiazdy na Gwiazdkę”. Pokaż nam swój talent i zgarnij fantastyczne nagrody!

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: e.studzinska@izbakolei.pl. do 4 grudnia, do godz. 12.00.

„Gwiazdy na gwiazdkę” to konkurs skierowany do dzieci i młodzieży, mający na celu promocję polskich tradycji, rozbudzenia kreatywności i zacieśniania relacji z bliskimi. Zadaniem uczestników jest prezentacja talentu, pasji i połączenie jej z tematyką zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia w formie cyfrowej, wykonane aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym, a także filmy (w formacie mp4 lub link do filmu) – nie dłuższe niż 45 sekund – należy przesłać w formie elektronicznej na wskazany wyżej adres e-mail.

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na oficjalnym profilu „Raportu Kolejowego” na portalu Facebook, a o zwycięstwie zdecydują internauci i liczba like’ów pod każdym materiałem.

Głosowanie rozpocznie się 5 grudnia o północy i potrwa do 14 grudnia do godz. 10.00. O możliwości oddawania głosów poinformujemy również w raportowym Newsletterze!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 grudnia 2020 r. o godz. 12.00. Wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej www.raportkolejowy.pl i portalu Facebook.

Fundatorem prezentów jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Z worka świątecznych zgłoszeń wybraliśmy dla Was już kolejne. Jak Wam się podoba?

Dodaj komentarz