Pasażer Raport z Polski

TLK za 19 zł, Pendolino za 49 zł – PKP Intercity sprzedaje bilety za grosze!

PKP Intercity wyprzedaje bilety na podróż pociągami kategorii TLK i IC nawet za 19 zł! W przypadku połączeń obsługiwanych przez składy Pendolino, koszt przejazdu zaczyna się od 49 zł. To kolejna odsłona kampanii „Dbamy o dobre relacje”.

Nową pulę promocyjnych biletów PKP Intercity wprowadzać będzie codziennie. (Fot. PKP Intercity)
Nową pulę promocyjnych biletów PKP Intercity wprowadzać będzie codziennie. (Fot. PKP Intercity)

Kontynuując starania o budowanie dobrych relacji, narodowy przewoźnik przygotował specjalną pulę biletów dostępnych na przejazdy od 4 do 26 kwietnia. W tym czasie codziennie na stronie internetowej www.intercity.pl//promobilet będzie pojawiała się nowa pula promocyjnych biletów. Dzięki temu pasażerowie każdego dnia promocji będą mieli szansę na skorzystanie z usług PKP Intercity w atrakcyjnej cenie. Przewoźnik zachęca do regularnego sprawdzania oferty i korzystania z dostępnych okazji.

– Kampania “Dbamy o dobre relacje” to poza atrakcyjną ofertą cenową, również nasze zobowiązanie do tworzenia przyjaznej atmosfery podczas podróży, dbania o komfort i bezpieczeństwo, a także dostarczania usług najwyższej jakości. Chcemy aby dzięki PKP Intercity to co dalekie, stawało się dla naszych pasażerów bliskie. W ubiegłym roku przewieźliśmy ponad 68 mln podróżnych, co jest najlepszym wynikiem w historii spółki. W tym roku mamy zamiar poprawić ten wynik – mówi Tomasz Gontarz, Wiceprezes Zarządu PKP Intercity.

 

Warto podkreślić, że oferta promocyjna obejmuje również przejazdy w pierwszej klasie. Dzięki temu podróże w wyższym standardzie stają się bardziej przystępne. Co istotne, promocja łączy się także z ulgami ustawowymi, dlatego studenci, seniorzy czy uczniowie podróżują jeszcze taniej, najniższe ceny wyniosą dla poszczególnych grup odpowiednio: studenci (ulga 51%) – już od 9,31 zł w pociągach kategorii TLK i IC i od 24 zł w pociągach kategorii EIC i EIP, seniorzy i uczniowie (ulga 37%): od niespełna 12 zł w pociągach kategorii TLK i IC i od 30,87 zł w kategoriach EIC i EIP.

Dostępność tanich biletów

PKP Intercity konsekwentnie rozszerza możliwości zakupu biletów. Poza własną aplikacją mobilną przewoźnika „PKP Intercity” i jego stroną internetową intercity.pl, bilety można kupić za pomocą popularnych platformach takich jak: mPay, e-podroznik.pl, KOLEO, SkyCash, Jakdojade oraz lataj.pl.

Dodaj komentarz