Raport z Polski Wydarzenia

Tragiczny wypadek na trasie Otwock – Pruszków. Ruch pociągów przywrócony

Tragiczny wypadek na trasie OtwockPruszków. Jak informują służby ratunkowe, w sobotę (6.03) wieczorem pociąg SKM śmiertelnie potrącił młodego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło za stacją kolejową Piastów – na wysokości ul. Tuwima w Pruszkowie chwilę przed godz. 19.00. Pociąg osobowy potrącił 22-letniego mężczyznę. Na miejscu pracowała policja, służby medyczne oraz prokurator. Będzie on nadzorował śledztwo, które wyjaśnić ma wszystkie okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku.

Ruch na trasie kolejowej był utrudniony. Pociągi miały spore opóźnienia. Przewoźnicy o sytuacji informowali przy pomocy mediów społecznoościowych:

W związku ze zdarzeniem na szlaku kolejowym Warszawa WłochyPruszków w rejonie stacji: Piastów, występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1, oraz KM linii R1.

Pociągi SKM linii S1:

Planowy odjazd 19:46 ze stacji Pruszków do stacji Otwock został odwołany w całej relacji.

Planowy odjazd 21:08 ze stacji Otwock do stacji Pruszków został odwołany w całej relacji.

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM w pociągach SKM i KM na odcinku: Warszawa Wschodnia – Pruszków

Jak poinformowała SKM: Warszawska Szybka Kolej Miejska, około godz. 21:40 przywrócono ruch na odcinku Warszawa WłochyPruszków po obu torach podmiejskich. Obecnie trwa przywracanie rozkładowego ruchu pociągów SKM linii S1 w obu kierunkach. 

Dodaj komentarz