Aktualności Raport z Polski

Tragiczny wypadek przerwał jego karierę. Możemy mu pomóc!

Ciężki wypadek motocyklowy przerwał jego obiecującą, sportową karierę. Aby móc wrócić do pełnej sprawności i realizować swoją pasję, Sylwek – syn pracownicy Oddziału Kolejowa Medycyna Pracy – potrzebuje kosztownej, sportowej protezy. Możemy mu pomóc w spełnieniu marzeń.

Sylwester Wilk to wspaniały, ambitny młody człowiek – zapalony sportowiec. Jest mistrzem Polski młodzików na 800 metrów, brązowym medalistą Mistrzostw Europy OCR w Gdyni, złotym medalistą biegu Runmageddon, srebrnym na Katorżniku. I to nie wszystkie jego sukcesy sportowe. Jest także trenerem personalnym i trenerem Runmageddonu.

W wyniku wypadku na motocyklu amputowano mu nogę. Jak na sportowca przystało, mężczyzna się nie poddaje. Chce dalej realizować swoje pasje. Aby było to możliwe, niezbędny jest zakup drogiej, sportowej protezy.

– Pomóżmy Sylwkowi! Każda złotówka może przyczynić się do tego, że wróci on do aktywnego, sportowego życia i znów będzie spełniał swoje marzenia – zachęca Fundacja Grupy PKP, inicjator zbiórki środków na pomoc młodemu mężczyźnie.

 

Aby pomóc wystarczy przekazać środki na poniższy numer konta: 92 1320 0019 1649 3010 2000 0005. W tytule przelewu należy wpisać: darowizna na cele statutowe – dla p. Sylwestra Wilka. Zbiórka potrwa do 30 września.