Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Ukradł plecak z pociągu. Policja poszukuje tego mężczyzny

Rozpoznajecie tego mężczyznę? Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie poszukuje złodzieja, który w pociągu ukradł plecak innego podróżnego.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zgłoś się na policję! (Fot. KPP w Wieruszewie)
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zgłoś się na policję! (Fot. KPP w Wieruszewie)

Do zdarzenia doszło 20 maja 2022 r. między godz. 22.20 a 23.15. Jak wynika z informacji przekazanych przez policjantów, w nieustalonym miejscu, nieznany dotąd sprawca, wykorzystując sen pokrzywdzonego przywłaszczył jego plecak. W środku znajdował się notebook, jego ładowarka, mikrofon, ładowarka do telefonu, łańcuszek, bransoleta i obrączka. Ponadto – były tam także rzeczy osobiste poszkodowanego.

– Policjanci z KPP w Wieruszowie poszukują mężczyzny w wieku ok. 35-45 lat, ogolonego na łyso. W chwili zdarzenia ubrany był w bluzę i spodenki koloru jasnego – informuje asp. Piotr Siemicki.

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie przy ul. Kuźnickiej 28a, oraz telefonicznie z dyżurnym jednostki pod całodobowym numerem telefonu: 47 845 62 11, lub z prowadzącym sprawę 47 845 62 27.

Dodaj komentarz