global Przetargi

Ukrzaliznytsia wybrała dostawcę posiłków do pociągów Intercity+

Ukrzaliznycja rozstrzygnęła przetarg na dostawcę posiłków dla pasażerów pociągów Intercity+. Umowa obowiązywać będzie przez pięć kolejnych lat.

Fot. Ukrzaliznytsia
Fot. Ukrzaliznytsia

Do ogłoszonego przetargu Ukrzaliznytsia zaprosiła ponad 40 firm, w tym z Ukrainy i Europy. Z wyprzedzeniem przeprowadzono konsultacje ze wszystkimi potencjalnymi oferentami, tworząc skonsolidowane wymagania techniczne.

Docelowo do przetargu stanęło siedem firm, w tym świadczące usług żywieniowe na stacjach benzynowych, holding restauracyjny, sieci kawiarni i firmy cateringowe.

Zwycięzcą przetargu została firma PONTEM.UA LCC. Cena wywoławcza ustalona była na 1 898 379 UAH netto. PONTEM.UA LCC w drodze aukcji zaproponował cenę dwukrotnie wyższą – 3 625 500 UAH netto.

Ukrzaliznycja zachowa prawo do dostosowania asortymentu i cen produktów tak, aby były one dostępne dla pasażerów. Będzie także monitorować jakość świadczenia usług na podstawie informacji zwrotnych od pasażerów.

Zwycięski oferent przejdzie dodatkowo wszystkie kontrole bezpieczeństwa przed podpisaniem umowy.

„PONTEM.UA” to międzynarodowa firma działająca na rynku ukraińskim od 8 lat, posiadająca doświadczenie w organizacji żywności m.in. dla niemowląt i cateringu lotniczego itp.

Dodaj komentarz