Pasażer Polregio Wydarzenia

Warszawa: Polregio oraz KM wprowadzają wzajemne honorowanie biletów

Polregio oraz „Koleje Mazowieckie – KM” wprowadzają wzajemne honorowanie biletów na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia w obu kierunkach. Zmiany obowiązywać będą od 14 marca do odwołania.

Zmiany związane są z modernizacją dworca Warszawa Zachodnia oraz pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe. Wszystkie pociągi interREGIO do i z Łodzi będą rozpoczynały i kończyły bieg na stacji Warszawa Główna.

W trosce o komfort podróży, POLREGIO Sp. z o.o. i ,,Koleje Mazowieckie – KM” Sp. z o.o. wprowadzają wzajemne honorowanie wszystkich biletów na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia (w obu kierunkach) wg następujących zasad:

  • w pociągach uruchamianych przez PR na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Główna (i/lub odwrotnie) będą honorowane bilety KM ważne na tym odcinku,
  • w pociągach uruchamianych przez KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (i/lub odwrotnie) będą honorowane bilety PR wydane do lub ze stacji Warszawa Główna,
  • w pociągach uruchamianych przez KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (i/lub odwrotnie) będą honorowane bilety PR wydane przed 14 marca 2021 r. do lub ze stacji Warszawa Wschodnia/ Warszawa Centralna, zgodnie z relacją wskazaną na bilecie.

Okres obowiązywania honorowania: od 14 marca 2021 r. do odwołania.