Aktualności

World Passenger Festival 4 i 5 października w Wiedniu

World Passenger Festival to wyjątkowe wydarzenie przyciągające globalnych operatorów transportu publicznego w celu omówienia transformacji mobilności. Raport Kolejowy i Raport Tramwajowy objęły patronatem wydarzenie.

Konferencja gromadzi liderów transportu i daje przestrzeń do omówienia najnowszych technologii i możliwości, które mają zachęcać do korzystania z transportu publicznego.

World Passenger Festival to wiodąca konferencja poświęcona technologiom, strategiom i innowacjom, które napędzają rozwój branży transportu publicznego. W 2023 roku ponownie przyciągnie ponad 2000 liderów transportu i 250 prelegentów w ciągu 2 dni.

Dzięki 9 różnym tematom konferencyjnym program obejmuje wszystko, od zrównoważonego rozwoju, zintegrowanej mobilności, przychodów dodatkowych, lojalności klientów, transformacji cyfrowej, doświadczeń klientów, sprzedaży biletów, zintegrowanej mobilności, płatności i wielu innych.

Umożliwienie przejścia na zrównoważony transport publiczny nigdy nie było ważniejsze, a to wydarzenie jest miejscem, w którym można dowiedzieć się, jak zwiększyć liczbę pasażerów i przychody. Wydarzenie jest możliwością, aby porównać swoją organizację, zobaczyć najnowsze osiągnięcia i zainspirować się do stworzenia zrównoważonej mobilności, której potrzebuje świat.

Raport Kolejowy i Raport Tramwajowy objęły patronatem World Passenger Festival i czytelnicy naszych gazet mają możliwość zakupu biletu na wydarzenie 10% taniej. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz