Tramwaje

Wylicytuj zestaw specjalny MPK Wrocław i pomóż w leczeniu białaczki

MPK Wrocław zbiera pieniądze dla fundacji „Pokonać Białaczkę”. Działania przewoźnika wesprzeć może każdy, a w zamian wygrać specjalny zestaw kolekcjonerski. Aukcja prowadzona jest na portalu Allegro.

Na portalu Allegro MPK Wrocław wystawiło zestaw, w skład którego wchodzi model tramwaju Skoda oraz dwa kubki. Jeden z motywem tramwaju wrocławskiego oraz jeden z motywem tramwaju czeskiego. Cena wywoławcza to 400 złotych. Całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana na działalność Fundacji Pomocy Chorym na Nowotwory Krwi „Pokonać Białaczkę”. Jej celem jest działanie na rzecz chorych na choroby hematologiczne, w tym nowotwory krwi, w zakresie rozwoju hematologii, ochrony i promocji zdrowia.

Licytacja zestawu kolekcjonerskiego od MPK Wrocław to tylko jedno z wielu prospołecznych działań przewoźnika. Dzięki niedawnej akcji „Oddaj krew i pokieruj tramwajem” MPK zachęcało wrocławian do dzielenia się tym cennym płynem. W zamian zapraszało na zajezdnię, gdzie krwiodawcy mogli pokierować tramwajem Skoda 19T. Po Wrocławiu od kilku miesięcy poruszają się także biały tramwaj i autobus. Pojazdy te mają zachęcać wrocławian do oddawania krwi i wstępowania w szeregi honorowych krwiodawców.

Link do licytacji:

https://allegro.pl/oferta/kolekcjonerski-zestaw-od-mpk-wroclaw-9737388938?fbclid=IwAR1rug3uCNTRvVNRJjNc7O1u1dIu-KEtzHe46Flo6FcSddT_xNM_dxRDy3A

Licytować można do 8 października.

Reklama