Pasażer Wydarzenia

Wypełnij ankietę i miej wpływ na rozkład jazdy pociągów KM [LINK]

Koleje Mazowieckie zapraszają pasażerów do udziału w internetowej ankiecie dot. nowego rozkładu jazdy przewoźnika 2020/2021 – „Ocena rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich – KM edycja 2020/2021 + konsultacje społeczne RJ 2021/2022r.”.

Nowy rozkład jazdy Kolei Mazowieckich obowiązuje od 13 grudnia 2020 r. do 13 marca 2021 r. Przewoźnik zwraca się z prośbą do pasażerów i mieszkańców województwa o wyrażenie opinii dot. aktualnych podróży i oczekiwań, co do przyszłego rozkładu.

– Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety również pasażerów, którzy z powodu trwającej pandemii Covid-19 nie korzystają z przejazdów pociągami KM, ale po zakończeniu obostrzeń powrócą do podróżowania transportem publicznym – informuje przewoźnik. – Na terenie działania Kolei Mazowieckich trwają bardzo poważne prace modernizacyjne infrastruktury kolejowej, w chwili obecnej dotyczące np. linii nr 3 WarszawaŁowicz, linii nr 8 WarszawaRadomSkarżysko Kamienna, stacji Warszawa Zachodnia, które mają bardzo istotny wpływ na rozkład jazdy. Ich efektem jest np. zmniejszenie częstotliwości kursowania pociągów lub też brak możliwości uruchamiania pociągów w godzinach późnowieczornych.

 

W ramach ankiety KM chcą także zapytać jakie są oczekiwania podróżnych w stosunku do rozkładu jazdy pociągów edycji 2021/2022, który zacznie obowiązywać od 12 grudnia 2021 r.

Wszelkie uwagi/sugestie/opinie będą pomocne przy opracowywaniu przyszłej oferty przewozowej.

Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/U3N5U4X8K3Z0O9S4P

Dodaj komentarz