Polregio Wydarzenia

Z Polregio na festiwal „Siabrouskaja Biasieda”

Wybierasz się na festiwal „Siabrouskaja Biasieda”? Skorzystaj z dojazdu, który oferuje POLREGIO.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 31 lipca na leśnej polanie Boryk w Gródku. Na miejsce dojechać będzie można pociągami POLREGIO, kursującymi na trasie Białystok – Waliły.

„Siabrouskaja Biasieda” jest jedną z najważniejszych i najpopularniejszych imprez o zasięgu międzynarodowym, prezentującą dorobek kulturowy regionu i twórczość ludową z głównym naciskiem na kulturę mniejszości białoruskiej. Impreza będzie miała charakter koncertu połączonego ze wspólną zabawą. Gwiazdą wieczoru jubileuszowej edycji festiwalu będzie zespół Czeremszyna.

W tegorocznej ofercie POLREGIO, od 1 maja kursują codziennie dwie pary pociągów. Odjazdy z Białegostoku o godz. 4:50 (od poniedziałku do piątku), 8:52 (soboty i niedziele), 15:45 (codziennie). Odjazdy z Walił: 5:49 (od poniedziałku do piątku), 10:27 (soboty i niedziele), 16:51 (codziennie).

W ramach obowiązującej na tej trasie promocyjnej oferty „Bilet dobrych relacji” za przejazd pociągiem POLREGIO z Białegostoku do Walił zapłacimy jedynie 5,30 zł. Od normalnej ceny biletu obowiązują także ulgi ustawowe, dzięki której np. studenci zapłacą jedynie 2,60 zł!

Bilety są dostępne w kasach biletowych, w automatach biletowych (w pojazdach) oraz poprzez własny system sprzedaży przewoźnika pod adresem polregio.pl i aplikację mobilną POLREGIO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok, bilety będzie można też kupić w pociągu, po zgłoszeniu się do obsługi, bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz