Pasażer

Zachowałeś bilet na pociąg KM? W teatrze i muzeum otrzymasz zniżkę!

Podróżowaliście ostatnio z Kolejami Mazowieckimi i zachowaliście bilet? Teraz może on się przydać podczas wizyty w jednej z mazowieckich placówek kulturalnych! KM zainaugurowały kolejną edycję kampanii „Koleją do kultury” Przystąpiło do niej kilkanaście instytucji.

Z biletem na pociąg Kolei Mazowieckich otrzymać można zniżkę w takich placówkach jak: warszawskie Muzeum Niepodległości, Muzeum ziemi Błońskiej w Błoniu, Muzeum Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej, radomskie Muzeum im. Jacka Malczewskiego oraz Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego w Otrębusach, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Mazowiecki Instytut Kultury, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, warszawskie Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, Stacja Muzeum i Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie, Teatr Ochoty w Warszawie, ciechanowskie Muzeum Szlachty Mazowieckiej, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie oraz Muzeum Mazowieckie w Płocku.

Zasada korzystania jest prosta: Każdy, kto zachowa bilet Kolei Mazowieckich i okaże go w kasie ww. placówki, otrzyma specjalną zniżkę.

Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.dokultury.mazowieckie.com.pl. IV edycja kampanii potrwa do końca 2020 r.