Raport z Polski Wydarzenia

Zagadkowy pasażer pociągu Berlin – Warszawa. Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

Policjanci ze Świebodzina próbują zidentyfikować tożsamość pasażera pociągu BerlinWarszawa. Mężczyzna nie posiadał bagażu, ani dokumentów. Funkcjonariusze o pomoc poprosili internautów.

Fot. Rob Dammers / Wikimedia Commons

O niepokojącym zachowaniu jednego z pasażerów pociągu jadącego z Berlina do Warszawy policjanci poinformowani zostali 10 stycznia.

Funkcjonariusze zastali w pociągu mężczyznę, który nie reagował na żadne próby kontaktu z nim – informuje młodszy aspirant Marcin Ruciński z KPP w Świebodzinie. – Nie posiadał żadnego bagażu ani dokumentów. Do tej pory nie udało się ustalić jego personaliów. Ustalono, że mężczyzna najprawdopodobniej posługuje się w stopniu co najmniej komunikatywnym językami: niemieckim, rosyjskim, łotewskim i ukraińskim.

Charakterystyka mężczyzny: około 40-45 lat, około 180 centymetrów wzrostu i 80 kilogramów wagi, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie i rzadkie, zakola, broda, oczy koloru niebieskiego, nos falisty. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego, szary sweter typu golf, spodnie koloru kremowego, brązowe, zamszowe buty.

Mężczyzna posiada tatuaże:

  • na karku w postaci koła z umiejscowionymi wokół czterema takimi samymi symbolami ,
  • na stopie rysunek kojarzący się z tak zwanymi „łapaczami snów”,
  • na serdecznym palcu lewej dłoni prostokątny tatuaż,
  • lewa ręka wytatuowana w nieregularnie rozmieszczone czarne, małe kwadraty,
  • na lewym boku od żeber do stopy wytatuowane prostokąty oraz okręgi ciągnące się do lewej stopy,
  • na prawej ręce wytatuowany wizerunek smoka.

Wszelkie osoby posiadające informację o jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie pod numerem 47 79 35 211 lub pod numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz