global Wydarzenia

Zginął, robiąc zdjęcie “z pociągiem w tle”. Nie zdążył zjechać z przejazdu

Tragiczny wypadek na jednym z przejazdów kolejowych w Holandii. Młody kierowca zdecydował się zaparkować samochód na torach, by wykonać „ekscytujące” zdjęcie z pociągiem w tle. Niestety, nie zdążył zjechać z przejazdu – podaje lokalny dziennik Dagblad van het Noorden.

Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Oude Schoolweg. W stojący na torach samochód osobowy uderzył pociąg.

Pojazd znalazł się na torowisku, ponieważ… kierowca chciał zrobić „ekscytujące” zdjęcie z pociągiem w tle. Kierowca, po wykonaniu fotografii, nie zdążył uruchomić auta i zjechać z torów.

O wypadku z udziałem pociągu relacji Groningen – Haga służby ratunkowe zostały powiadomione przez okolicznych mieszkańców, którzy usłyszeli huk i poszli sprawdzić, co się wydarzyło.

Widok był makabryczny, to było okropne. Tak się kończą takie głupie pomysły – mówił jeden z mieszkańców, cytowany przez dziennik.

 

Pasażerce pojazdu nic się nie stało, zdążyła wysiąść z pojazdu. 20-letni kierowca zginął na miejscu. Nie ucierpiał żaden ze 160 pasażerów znajdujących się w pociągu.

Dodaj komentarz