Aktualności

Akcja “Kolej na ferie” na finiszu. Koleje Śląskie zapraszają na ostatnie zwiedzanie

Fot. Koleje Śląskie

Koleje Śląskie zapraszają na ostatnie w trakcie ferii spotkanie w ramach akcji „Kolej na ferie”. Wydarzenie skierowane jest szczególnie do dzieci i młodzieży oraz seniorów.

Zwiedzanie siedziby Kolei Śląskich zorganizowane zostanie w niedzielę 26 stycznia. Z uwagi na obchodzony w tym tygodniu Dzień Babci oraz Dzień Dziadka, przedstawiciele przewoźnika zapraszają dzieci i młodzież wraz z seniorami.

– Będzie to dobra okazja, by powspominać własne podróże i przekonać się, jak zmieniła się kolej w ciągu ostatnich lat – podkreśla Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy .

 

Formularz rejestracyjny na pierwszą turę zwiedzania rusza 22 stycznia o godzinie 18:00, a sama wycieczka zaczyna się w niedzielę 26 stycznia o godz. 10.00 przejazdem pociągu z peronu czwartego katowickiego dworca do bazy .

– W przypadku bardzo dużego zainteresowania wycieczką postaramy się uruchomić też dodatkowe tury dla zwiedzających. Szczegółowe informacje na temat niedzielnego zwiedzania oraz relację z pierwszych tego typu odwiedzin można znaleźć na naszej stronie internetowej – dodaje Magdalena Iwańska.

Szczegóły:
https://www.kolejeslaskie.com/nasza-baza-znowu-otwarta-dla-zwiedzajacych/

https://www.kolejeslaskie.com/zwiedzanie-bazy-za-nami/

Dodaj komentarz