global

Alstom poszukuje tysiące nowych pracowników

Alstom planuje zatrudnić na całym świecie nawet 7,5 tys. nowych pracowników. Spółka decyzję tę opiera na wciąż rozwijającym się portfelu zamówień. Obecnie ma on wartość 77,8 mld euro.

Fot. Alstom
Fot. Alstom

Alstom, lider w dziedzinie inteligentnej i zrównoważonej mobilności, musi odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na bardziej ekologiczne, nowocześniejsze floty pociągów, metra i tramwajów o zoptymalizowanej przepustowości na całym świecie.

W związku z dużą liczbą zamówień, firma chce zatrudnić około 7,5 tys. nowych pracowników. Alstom skierował ofertę do ok. 6 tys. inżynierów i menedżerów – głównie w Europie i regionie Azji oraz Pacyfiku. Zatrudnienie znaleźć może także 1,5 tys. pracowników i techników – z Europy, Ameryki Północnej i Łacińskiej.

Firma Alstom otrzymała certyfikat Top Employer 2022 w Europie, Azji i Pacyfiku, a także w Ameryce Północnej. Łącznie certyfikat dotyczy 14 krajów. To trzeci rok z rzędu, gdy przedsiębiorstwo jest wyróżniane w Europie, drugi – gdy doceniane jest jako najlepszy pracodawca w pozostałych regionach.

Alstom z certyfikatem “Top Employer” w 14 krajach świata

– Jesteśmy niezwykle dumni z tego certyfikatu – mówi Anne-Sophie Chauveau-Galas, Specjalista ds. zasobów ludzkich w Alstom. – To wyróżnienie jest potwierdzeniem naszego stałego zaangażowania w tworzenie firmy przyjaznej pracownikom. Oferujemy pracę w ponad 70 krajach – zatrudniamy w dziedzinie produkcji, oprogramowania, inżynierii i usług.

W samej Francji do obsadzenia jest ponad 1000 stanowisk.

TORPOL zwiększa zyski i notuje wysoką pozycję gotówkową

Dodaj komentarz