global Wydarzenia

Alstom z certyfikatem “Top Employer” w 14 krajach świata

Firma Alstom otrzymała certyfikat „Top Employer” (tytuł „Najlepszego Pracodawcy”) w Europie, a po raz pierwszy w Azji, Pacyfiku i w Ameryce Północnej. Spółka doceniona została w 14 krajach.

– Uzyskanie certyfikatu „Top Employer” jest dowodem zaangażowania Alstom w tworzenie lepszego świata pracy. Potwierdzamy to poprzez doskonałą politykę personalną i praktyki dotyczące pracowników – informuje Alstom.

 

Top Employers Institute przyznaje certyfikaty w oparciu wyniki Badania Najlepszych Praktyk HR. Obejmuje ono 6 głównych zagadnień, na które składa się 20 tematów, m.in. strategia personalna, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, edukacja, integracja itp.

– Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy tytuł „Najlepszego Pracodawcy roku 2021 r. – powiedziała Anne-Sophie Chauveau-Galas, starszy wiceprezes ds. zasobów ludzkich w Alstom. – To wyróżnienie jest dowodem naszego nieustannego zaangażowania w zapewnienie Alstomowi pozycji jednego z najlepszych miejsc pracy na świecie. Wierzymy, że Alstom to przede wszystkim zbiór ludzi, którzy są najlepsi w swoich dziedzinach i że stosunek firmy do nich oraz możliwości, jakie im oferuje, powinien to odzwierciedlać.

 

Certyfikacja Top Employers jest w pełni zgodna ze strategią Alstom In Motion. Dzięki współpracy z Top Employers Institute Alstom będzie mógł porównać swoje praktyki i procesy wewnętrzne z praktykami i procesami innych firm z różnych branż oraz określić swoje mocne strony i kierunki poprawy. Będzie to również służyć przyciąganiu nowych talentów, promowaniu wysokiego poziomu doświadczenia pracowników i zapewnieniu każdemu możliwości rozwoju zawodowego.

– Pomimo trudnego roku, którego doświadczyliśmy, a który z pewnością miał wpływ na organizacje na całym świecie, Alstom nadal udowadnia, jak ważne jest stawianie ludzi na pierwszym miejscu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się tegorocznym zwycięstwem i pogratulować wszystkim organizacjom, które otrzymały certyfikaty w swoich krajach w ramach programu Top Employers Institute – powiedział David Plink, dyrektor generalny Top Employers Institute.

 

Kraje, w których Alstom uzyskał certyfikat: Australia, Belgia, Kanada, Chiny, Hong-Kong Chiny, Francja, Indie, Włochy, Meksyk, Polska, Singapur, Hiszpania, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

Dodaj komentarz