Publikacje Firm

Andre Abrasive Articles inwestuje w park maszynowy

Firma Andre Abrasive Articles zainwestowała milion zł w rozwój parku maszynowego, zwiększając tym samym trzykrotnie potencjał produkcyjny spółki.

Siedziba firmy Andre Abrasive Article
Siedziba firmy Andre Abrasive Article

– To kolejny, znaczący skok rozwojowy dla firmy – mówi Robert Andre Jr, Prezes Zarządu Andre. – Robimy to głównie z myślą o naszych Klientach, kierując się korzyściami, jakie działania inwestycyjne ze sobą niosą.

 

Firma Andre Abrasive Articles zakupiła nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną prasę dedykowaną do produkcji ściernic ze spoiwem ceramicznym o wartości ponad 1 000 000 zł.

Pozwala ona na szybszą i bardziej efektywną produkcję, co bezpośrednio przekłada się również na obniżenie kosztów operacyjnych.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu dystrybucji mieszanki ściernej, prasa jest w stanie zapewnić niespotykaną do tej pory powtarzalność procesu oraz zachowania bardzo wąskich tolerancji wymiarowych.

– Nasza firma od prawie 40 lat dostarcza narzędzia ścierne dedykowane dla najbardziej wymagających Klientów. Przez cały ten czas produkujemy wyroby o najwyższej jakości, a zadowolenie Klientów jest dla naszej firmy wartością nadrzędną. Inwestujemy zarówno w rozwój naszych Pracowników jak również w rozbudowę fabryki. – podsumowuje Robert Andre Jr

 

Narzędzia ścierne ze spoiwem ceramicznym to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań dla operacji szlifowania precyzyjnego dedykowanych do wielu zastosowań w różnych branżach przemysłu.

O FIRMIE

ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k. to polska firma rodzinna, która projektuje, produkuje i dostarcza szeroki asortyment narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym do obróbki zgrubnej i precyzyjnej wielu rodzajów materiałów.

Produkuje zarówno uniwersalne, typowe narzędzia ścierne, jak również wytwarza produkty pod indywidualne zamówienia kontrahentów.

Szerokie zastosowanie

Narzędzia ANDRE znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, takich jak budownictwo kolejowe, przemysł narzędziowy, motoryzacyjny, łożyskowy, hutniczy, odlewnictwo, a nawet przemysł spożywczy, medyczny i tytoniowy.

Dynamiczny rozwój

Dzisiaj ANDRE jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, mocno obecnym na rynku krajowym i międzynarodowym, kooperującym z grupą ponad 1000 stałych odbiorców na całym świecie.

ANDRE posiada stosowne certyfikaty bezpieczeństwa dla swoich produktów, spełnia wymagania europejskich norm (EN 12413, 13743, 13236 ) oraz branżowych norm międzynarodowych.

Odpowiedzialność społeczna

Firma wspiera finansowo najróżniejsze akcje charytatywne, imprezy sportowe, oraz kulturalne (festiwale, dożynki, festyny, koncerty, turnieje, spektakle), funduje stypendia oraz wspomaga szkoły i przedszkola.

W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 220 osób.

Więcej informacji na: www.andre.com.pl

Dodaj komentarz